Projeler İçin

Bir güvenlik sisteminin;  tasarımı kullanışlı, diğer güvenlik sistemleri ile yüksek uyumlu ve kurulumu ise kolay olmalıdır.
TESA, dünyada bulunan tüm konut ve kurumsal projeleri için sağladığı güvenliğin yanında özel çözümler ile tasarım ve işlevselliğide bir arada toplayarak en yüksek standartlarda ürünleri piyasaya sunmaktadır.

TESA ASSA ABLOY projeler için sunduğu  çözümlerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz.

Eğitim Kurumları: TESA, öğretmen ve öğrencilere güvenli ve rahat ortamlar yaratabilmek için, mevcut eğitim kurumları ile yakın işbirliği içindedir. Giriş kontrolleri, giriş ve çıkış kapıları, yangın – panik kapıları ile yüksek kullanımı olan kapılar bu eğitim kurumlarında bir bütün olarak ele alınıp proje değerlendirmesi yapılmalıdır.

Şirket ve AVM ler gibi Ticaret Alanları: Can ve mal güvenliğinin ön planda olduğu bu tip projelerde yüksek güvenliğin yanı sıra  özel taleplerinde  değerlendirilerek çözümler sağlanması gerekmektedir.

Otel ve Tatil Köyleri: Hizmet sektörü olarak müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu bu tarz işletmelerde kişisel güvenlik ve yangın gibi olası durumlarda hızlı ve kolay tahliye için gerekli ürünler kullanılmalıdır.

Spor Tesisleri: Bu tip projelerde ürünlerde yüksek dayanıklılık ile panik ve yangın çıkması gibi olası  durumlarda kolay tahliye için TESA kilit sistemleri farklı alternatifler sunmaktadır.

Sağlık kuruluşları: Güvenlik, kullanılabilirlik, hijyenin bir arada olması hastane, klinik gibi sağlık kuruluşlarının vazgeçilmeleridir. Bu durumda TESA, yüksek güvenlik geretiren ilaç odaları, ameliyathanelerde cerrahların ve hasta oda kapılarındaki hijyen önemini ön planda tuatarak giriş ve çıkış kapılarında alternatifler sunmaktadır.